Mekik Aletleri  
indirimdekiler     
 

Hattrick ES-300 Red Rocket Twister 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme ve Egzersiz Aleti

Hattrick ES-300 Red Rocket Twister 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme ve Egzersiz Aleti, Hattrick ES-300 Red Rocket Twister mekik Aletini kullananların yorumları ürünün faydaları ve fiyatları satış yeri ve çeşitlerine ulaşabilir kapıda ödemeli yada taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

     Hattrick ES-300 Red Rocket Twister 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme ve Egzersiz Aleti - Ab Rocket Mekik Çekme Aletleri
  Marka
   :  Hattrick
  Fiyat
   :  131,3 + KDV
  indirimli Fiyat
   :  101 + KDV
30
119 TL
KDV Dahil
 
  Maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
  Üzgünüz. ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Önerdiklerimiz
Trambolin ile Zayıflama
 
Orjinal Ab Rocket 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme ve Egzersiz Aleti
 
Delta 17 Kg Siyah Vinyl Kaplı Plastik Plaka ve Bar Set

 

Revoflex Xtreme Karın Kası ve Egzersiz Aleti
 
4 x 4 lük Zayıflama Seti
 
Vibro Shape Güçlü Titreşimli Zayıflama Kemeri SMB-131
 
Cosfer Sauna Eşofmanı
 
Leyaton Boks Torbası


 
Fluss Çok Fonksiyonlu Karın Kası ve Mekik Aleti
% 25
indirim
49,00  TL
KDV Dahil
 
Orjinal Ab Rocket tekrar düzenlendi ve geliştirildi. Tamamen yenilenmiş olarak karşınıza tekrar çıkan Ab Rocket, bundan böyle Hattrick ES-300 Ab Rocket Twister olarak, daha önce yapamadığınız...

Hattrick ES-300 Red Rocket Twister Mekik ve Egzersiz Aleti

Ab Rocket’in Başarısından Sonra, Ab Rocket Twister…


Orjinal Ab Rocket tekrar düzenlendi ve geliştirildi. Tamamen yenilenmiş olarak karşınıza tekrar çıkan Ab Rocket, bundan böyle Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister olarak, daha önce yapamadığınız birçok şeyi yapmanız için imkan sunuyor.

Hattrick ES-300 Red AB Rocket Nedir ?

- Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, Ab Rocket yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar. Alt, orta, üst karın kaslarınızı ve yan bölgenizi çalıştırır.
- Günde 5 dakika kullanım ile daha düzgün ve kaslı vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.
- Konforlu kullanımı ile sırtınıza masaj yapar. Ayrıca 3 kademe direnç ayarı yaparak, düşük seviyeden profesyonel seviyeye çıkabilirsiniz.
- Döner başlıklar ile sırt ve bel masajı yapar. 3 kademeli direnç ayarı vardır. Orijinal düzeneği sayesinde mekik çekmenin etkisini ve verimini arttır.
- Katlanır ve yer kaplamaz. Kullanımı kolaydır, günde 5 dakika kullanmanız yeterlidir. Pilates yardımcısı olarak kullanılabildiği gibi, karın kasları için yapılan ABS çalışmaları için de elverişlidir.

Diğerlerinden Farkı Nedir ?


Bu öncü özelliklere sahip alet, üst, alt, orta ve yan karın kaslarınızı çalıştırırken; sırtınızı yasladığınız dönen bantları başınızı ve boynunuzu destekleyecek ve size yumuşatıcı ve rahatlatıcı bir masaj keyfi yaşatacak! Geleneksel karın egzersizlerinizi kolay, eğlenceli ve daha tesirli antremanlara dönüştürecek.

Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister sayesinde günde 5 dakika egzersiz yaparak inanılmaz güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz.
 
Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister Teknik özellikleri :

Cihazın Kurulu Ebatları  : 75.5x55x67.5 cm
Cihazın Katlanmış Ebatları : 68x19x35 cm
Cihazın Ağırlığı : Net 6.7 Kg Brüt 7.5 Kg
Gövde Profili : 25x25 mm x T1.2 mm, 91 cm Çapındadır.

HATTRICK RED ROCKET MEKİK ALETİ İle Alt, Orta Üst Karın Kaslarınızı ve Yan Bölgenizi Çalıştırabilirsiniz.
HATTRICK RED ROCKET MEKİK ALETİ İle Yapacağınız 5 Dakikalık Bir Egzersiz bile Daha Düzgün ve Kaslı Bir Vücuda  Sahip Olmanızı Sağlar.
Döner Başlıkları ile Sırt ve Bel Masajı Yapar.
Pilates Egzersizlerin için Yardımcı Olur.
Üç Kademe Direnç Ayarı Mevcuttur.
Katlanabilirliği Sayesinde Yer Kaplamaz

Garanti Süresi: 2 Yıl
Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister
ile sadece öne ve arkaya mekik çekmekle kalmaz, aynı zamanda sağ ve sol yanlara doğru da esneme ve gerilme hareketleri yapabilirsiniz. Bu teknoloji tamamen Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister’a özgüdür ve başka hiçbir mekik aleti bu sisteme sahip değildir.

Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister kullanmak inanılmaz şekilde kolaydır. Eğer sallanan bir sandalyede kendinizi sallayabiliyorsanız, Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister da kullanabilir, rahatlıkla mekik çekebilirsiniz demektir.

Twister bölümünün kilidini açın ve yanlara doğru egzersiz çalışmasına başlayın. Kısa sürede sadece ön ve arka karın kasları değil, yan karın kaslarınızdaki değişimi de gözlerinizle görecek, Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister mekik aletinin yaptıklarına inanamayacaksınız.

Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister’ın bu kadar etkili olmasının sırrı, geliştirilmesinde kullanılan teknolojide yatıyor. İster ön ve arka, ister sağ ve sol yan fark etmeden, tüm karın bölgenizi rahatlıkla çalıştırabilecek şekilde tasarlanan Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister sayesinde, bugüne kadar görmediğiniz bir hızla hayalinizdeki vücuda kavuşacaksınız.

Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister kullanırken boynunuz ya da başınız kesinlikle rahat edecek. Herhangi bir zorlama olmadan, başınızı Hattrick ES-300 Red Ab Rocket Twister’ın üst kısmına dayayarak egzersiz yapacak, normal mekik egzersizi ile yaşadığınız ağrıların ve sorunların hiçbiri ile karşılaşmayacaksınız.


Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
 
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sporaletleri.gen.tr sorumlu tutulamaz.
     En Çok Satılan Ab Rocket Mekik Çekme Aletleri Listesi

Mekik Aletleri ve Mekik Çekme Hakkında Bilmediklerimiz
                                        

Bu Sitede Kullanılan Resimler, Metinler ve Diğer Tüm İçerikler MekikAletleri.Com' un İzni Olmadan Basılı veya Elektronik Ortamda Kullanılamaz ve Çoğaltılamaz.

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2014